Uisuväljak

Jõulud Tartus on väga eriline aeg! Tartu jõuluaeg on juba pea sama tore nagu on jaanipäev!

Nii juhtubki, et Suudlevate Tudengite elu Raekoja platsil on igavaseks muutunud – kätte on jõudmas juba kolmas talv, mil nende vahetus läheduses Tartu linnasüdames on veel rohkem sagimist, kurameerimist, kihistamist, kaunist muusikat ning igasugu sõpru-külalisi.

Esimese advendipühapäeva järgselt on amüseeriva pronkspaari ümber avatud ligi 1000 ruutmeetri suurune uisuväljak ja maailma ühte kõige romantilisemat ja lõbusamat meelelahutust – uisutamist – saab Tartus harrastada valguskettidest tähistaeva all otse linna kõige tähtsamal väljakul.

Tartu Raekoja platsi uisuväljak töötab advendiaja algusest veebruarikuu lõpuni, st ajani, kui kevadigatsus juba väljakannatamatuks muutub.

4. detsembrist kuni 8. jaanuarini ootab kolmapäevadel (kl 18-19) ja pühapäevadel (kl 11-12) maailma ilusaimal uisuväljakul juhendaja Carmen-Aneth, kes kõigile soovijaile lahkesti jääl liuglemise nippe jagab.

Armsaks saanud klaaspaviljonidest Valgusküla, mis pakub talveilmale vaatamata mõnusat värskes õhus viibimise keskkonda nii suurtele kui väikestele, naaseb ka sellel aastal Raekoja platsile ning jääb oma ülekorraldamata moel inimesi rõõmustama ja tegevusi pakkuma talvise koolivaheaja lõpuni.

UISUVÄLJAKU LAHTIOLEKUAJAD

Tartu Raekoja platsi uisuväljak on oma kolmandal hooajal avatud 2. detsember 2022 kuni 26. veebruar 2023 (k. a).

Oleme esmaspäevast pühapäevani avatud ajavahemikus 10:00–22:00.

Palun pane tähele, et: